KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15652043
nr 1565 2043
Yngve Svedlund
(f. 1925), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 74, "Utsikt mot Gröna Lund". Olja på duk, 54x64 cm, yttermått inklusive ram: 59x68 cm
Kondition: utställd Sveagalleriet
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 25 september 2023
kl 20:56:26
25/9 18:04:50
25 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Yngve Svedlund
Läs mer om Yngve Svedlund